COVID-19 та безпека на KoModa

Ваша безпека - один із наших пріоритетів, і сьогодні важливіший як ніколи. Тому радимо ознайомитися з інформацією про коронавірус та заходи безпеки, які слід вжити під час використання Komoda під час епідемії.

Загальні заходи безпеки

Регулярно перевіряйте стан державних рекомендацій, щоб бути в курсі обмежень на подорожі та інших заходів безпеки. Зверніть увагу, що недотримання їх може призвести до штрафу або інших наслідків.

Дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ:

  • Регулярно і ретельно мийте руки щонайменше 20 секунд. Таким чином ви усуваєте будь-які віруси, які можуть бути у вас на руках.
  • Не торкайтесь свого обличчя . Як результат, ви зменшуєте ризик зараження вірусом очима, носом або ротом.
  • При чханні чи кашлі закривайте рот і ніс хусткою , а потім викидайте і негайно мийте руки. Якщо у вас немає тканини, використовуйте верх рукава або внутрішню частину ліктя (ніколи не руку). Роблячи це, ви потенційно обмежуєте поширення вірусу.
  • Дотримуйтесь відстані не менше 1,5 метрів від інших, особливо від людей, які кашляють або чхають. Дотримуючись цього правила, ви зменшуєте ризик зараження вірусом. Будьте гранично обережні, якщо ви живете з кимось із підвищеним ризиком.
  • Залишайтеся вдома, якщо вам погано.
  • Якщо у вас температура, кашель або утруднення дихання, негайно зателефонуйте до найближчої санітарно-епідеміологічної станції та повідомте про свої симптоми.

Покладіть своє здоров’я та здоров’я інших на перше місце, дотримуючись офіційних урядових та міжнародних рекомендацій. Ви також можете знайти докладні поради та додаткову інформацію на веб-сайті ВООЗ (англійською мовою).

Безпечне купівля-продаж

Нижче наведено перелік додаткових заходів безпеки, які допоможуть вам захистити себе та інших під час використання Vinted:

Примітка!
Цей текст базується на загальнодоступних джерелах ВООЗ та CDC. Хоча вони є одними з найважливіших авторитетів у галузі охорони здоров'я, ми не можемо гарантувати, що вся надана інформація є правильною та точною.

Привіт! Ми використовуємо файли cookie. Якщо продовжуватимете переглядати цей сервіс, Ви автоматично погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.